PROGRESS

Česká značka termoprádla Progress, ktorej história siaha do roku 2002
Majitel p. Zdenek Zunt sa po revolúcii dostal k možnoti pričuchnúť k textilnej branži, pri fabrike Jitex, kde pracoval jeho otec. Postupným naberaním skúseností a prišiel s myšlienkou vlasnej značky pre produkciu termoprádla PROGRESS. Takto sa v roku 2002 začala história tejto českej značky.

Najskôr začali produkovať termoprádlo pre český trh. V roku 2003 sa prvý krát rozšírili za hranice a to práve na Slovensko. Po športovej výstave v Prahe a následnej dohode so slovenským distribútorom sa začal teda prvý export tejto mladej značky.

Značka PROGRESS postupne naberala na mene, keď postupne začala dobiehať vtedy známe značk termoprádla ako boli Moira, Klimatex, Senzor a pod. Postupným získavaním si trhu na poli termoprádla a funkčného olbliekania sa značka dostáva aj za západnú hranicu a to do Nemecka. Okrem toho postupuje do Slovinska, Beneluxu, Poľska a Rakúska. Zákazníkov si získava hlavne kvalitou ked prevažnú časť produkcie vyrába značka práve v Čechách.

Nektoré funkčné materiály si dávajú vyrábať na zákazku v európskych pletiarenských firmách, ale samozrejme použvajú aj sériové úplety, ako sú Tecnostretch,  Dry fast talianskeho výrobcu PONTETORTO. 

Nemalú časť výroby termoprádla tvoria zákazkové produkcie pre rôzne firmy, tímy, športovcov jednotlivcov a organizácie.
Tým že veľká časť sa produkuje v tuzemsku je značka schopná uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. 

Značka nezostala len pri klasickom termoprádle ale postupne rozširovala svoje porfólio o ďaľšie kolekcie z radu cyklistiky, 2. vrstvy termoprádla, bežeckej kolekcie, outdoorových nohavíc a búnd. V lete veľmi žiadanou kolekciou Training staff. Samozrejmosťou sú rôzne doplnky ako sú: čiapky, ponožky, merino ponožky, rukavice, čelenky, šatky, kukly a pod.

Osvedčené funkčné materiály začali využívať a v športovej elegancií, kde sa nekladie až taký dôraz na funkčnosť a odvod potu, no značka Progress nechce sklamať svojich zákazníkov ani v tomto segmente.

Značka progress prichádza každý rok s niečim novým a tak tomu bolo aj pri príchode kolekcie bambusového termoprádla, ktoré je veľmi žiadané a teší sa veľkej obľube svojich zákazníkov. Je to hlavne pre príjemný pocit na dotyk. 

Doručenie tovaru až k Vám domov
Overený obchod na Heureka.sk
Rýchle doručenie
Garancia najnižších cien